mapa uložna 4ringa-fi30 mm/hrbat-40 mm a4 wow leitz 42440116 metalik žuta * do isteka zaliha
Do isteka zaliha
Artikal :
Šifra artikla:
Jedinica mjere:
KOM
Opis:
MAPA ULOŽNA
Specifikacija:
format: A4; dimenzija: 275x320 mm; 4 ringa; ring fi: 30 mm; kapacitet: 250 listova 80 gramskog papira; hrbat: 40 mm; plastificirani karton debljine 2 mm